česky  |  english

O společnosti

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost orientující se na internetové služby. Snažíme se u klientů utvářet image spolehlivého partnera v oblasti informačních a komunikačních technologií s důrazem na dostupnost poskytovaných služeb – v nezávislých měřeních dostupnosti námi provozovaných služeb se dlouhodobě držíme na špici.
Spolehlivá IT řešení ≡ ONEsolution
Již v prvním roce působení firmy na českém webhostingovém trhu jsme na sebe dokázali strhnout nemalou pozornost, když jsme se mezi protřelými a zavedenými webhostery umístili na 5. místě ankety Křišťálová lupa, kategorie webhosting. O pořadí rozhodovaly hlasy odborné veřejnosti. Vytváříme funkční, spolehlivá a bezpečná IT řešení pro lidi. Plně se orientujeme na zákazníka, důkladně analyzujeme jeho požadavky a potřeby. Nejen díky tomuto přístupu jsme v roce 2008 obsadili 1. místo a obdrželi tak prestižní ocenění vydavatelství CPRESS Media, a.s. v soutěži o “Nejlepší firemní web z oblasti IT”, kategorie IT služby, sektor B2C (firma pro zákazníky).
 
 
Další významné ocenění na sebe nenechalo dlouho čekat. V roce 2009 jsme zvítězili v soutěži TOP HOSTINGY o nejlepší webhosting roku v kategorii Nejlepší webhosting PHP + MySQL. Soutěže se zúčastnilo celkem 13 předních českých webhostingových společností, vítěze vybírala odborná porota z řad osobností českého Internetu, která hodnotila nejen výkonnost a dostupnost nabízených služeb, ale například také snadnost objednávky či platební kanály. Kvality webhostingu ONEbit.cz ocenila svými hlasy také široká veřejnost.
 
 
Certifikaci použitých technologií považujeme za důležitý aspekt pro poskytování garantovaných on-line služeb, v roce 2010 a 2011 jsme získali prestižní certifikát Intel® Server Integrator.
 
ROSTEME! Díky Vám...
Klienti nám projevují stále větší důvěru a my jsme za to nesmírně rádi. Své významné projekty nám svěřily známé společnosti (Kofola a.s., Nestlé Česko s.r.o., Red Bull Česká republika, s.r.o. a další) i osobnosti. Široká nabídka našich služeb umožňuje zajistit kvalitní zázemí jak menším projektům jednotlivců, tak také spolehlivá a dostupná řešení pro velké firmy.
 
Za partnera si nás zvolilo již více než 25 000 spokojených zákazníků, přidáte se i Vy?
Zaujala Vás filozofie naší společnosti? Rádi byste se nás na něco zeptali nebo potřebujete doplňující informace? Kontaktujte nás! Kontaktní údaje naleznete právě zde.
 

Nahoru ↑

© 2006 - 2017 ONEsolution s.r.o.  |    Staň se fanouškem  |    Následuj nás

ONEbit ® je registrovaná ochranná známka společnosti ONEsolution s.r.o. Společnost ONEsolution s.r.o. je akreditovaným registrátorem .CZ a .EU domén.

EU - Evropský fond pro regionální rozvoj

Projekt 2.2 ITS03/397 ICT ve společnosti ONEsolution s.r.o.